3 Altcoin Yorumlandı: Biri Yükselecek, İkisi Düzeltme Yaşayacak!

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti Altcoin Sherpa, kısa süre önce sosyal medyada yayınladığı bir gönderide, kısa süre önce piyasaya sürülen Wormhole (W) dahil olmak üzere birçok altcoin hakkındaki yükseliş görünümünü paylaştı. X platformunda 213.000’den fazla takipçiye verdiği bilgilerle tanınan Sherpa, W’nin önümüzdeki haftalarda önemli kazanımlar elde etme potansiyeline sahip olduğuna inanmakta.

Altcoin Sherpa açıkladı: W daha büyük bir yükseliş yaşayabilir

Yaygın olarak takip edilen kripto stratejisti, yeni piyasaya sürülen bir altcoin’in haftalar içinde kat kat kazançlar görebileceğine inanmakta. Takma adlı analist Altcoin Sherpa, sosyal medya platformu X’teki 213.900 takipçisine, zincirler arası mesajlaşma protokolü Wormhole’un (W) yakın zamanda gerçekleşen bir airdrop ve birkaç borsada listelenmesinin ardından çok daha yukarılara çıkabileceğini söylüyor.

Analistin iyimserliği, yakın zamanda W tokenlarının airdrop‘una gönderilmesinden ve bunun çeşitli borsalarda listelenmesinden kaynaklanıyor. Sherpa, projenin önde gelen piyasa yapıcı firma Jump Trading Group ile olan işbirliğine dikkat çekerek, bu bağlantının token fiyatına güçlü bir destek sağlayabileceğini öne sürüyor. “Gerçekten Jump’la çok yakın çalışan projenin piyasa yapıcı bağlantılarının iyi olmadığını mı düşünüyorsunuz?” diye sordu.

Jupiter ve W arasındaki benzerlik

W şu anda yaklaşık %9 düşüşle 0,98 dolar civarında işlem görüyor. Bu noktada Sherpa, yatırımcılara sabırlı olmalarını tavsiye ediyor. Airdrop alıcılarında ilk satışın gerçekleşeceğini ve ardından fiyatta potansiyel bir artış olacağını öngörüyor. W’nin gidişatını, yakın zamanda piyasaya sürülen ve erken satış baskısı yaşayan bir başka token olan Jupiter (JUP) ile karşılaştırıyor. Sherpa, “Satın alıp birkaç hafta bekletirseniz fiyatın muhtemelen birkaç kat artacağını düşünüyorum (elbette BTC’ye bağlı olarak)” dedi.

SOL ve TIA için düzeltme zamanı

Ancak Sherpa o kadar da iyimser değil. Şu anda fiyatı 175 dolar olan Solana (SOL) için potansiyel bir düzeltme öngörüyor. SOL’un %20’ye kadar düşeceğini öngörüyor. Ancak bu da 160 ila 140 dolar arasında bir satın alma fırsatına işaret ediyor. Analist ayrıca altcoin piyasasında daha geniş bir düzeltme olduğunu da kabul etti. Özellikle, örnek olarak Celestia’yı (TIA) gösterdi. TIA, minimum maliyetle özel blockchainlerin oluşturulmasını kolaylaştırır. Mevcut düşüş eğilimine rağmen Sherpa, TIA’nın destek bulduğunda toparlanabileceğine inanıyor. Analist, şunları söyledi:

Yine de plan devam ediyor: Beğendiğiniz bazı altcoinleri kontrol edin ve sadece dolar maliyet ortalamasını girin. Hala birçokları için çok fazla olumlu yön olduğunu düşünüyorum

Teknik analizi, TIA’nın potansiyel bir geri dönüş öncesinde yaklaşık 10 dolara düşebileceğini gösteriyor. Kripto para piyasalarının doğası gereği değişken olduğunu belirtmekte fayda var. Yani Altcoin Sherpa’nın tahminlerinin finansal tavsiye olarak alınmaması gerektiğini unutmamak önemlidir. Yatırımcıların herhangi bir yatırım kararı vermeden önce mutlaka kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir. Ancak Sherpa’nın görüşleri, kritik. Zira mevcut piyasa eğilimleri ve altcoin alanındaki potansiyel fırsatlar hakkında değerli bakış açıları sunmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir